STOH
Sporthotel STOH

Střípky ze Špindlerovského svěťáku II

Autor: Tomáš Peslar

Neděle 16:00 6.1.08 - Pořadatelé FIS AUDI WORLD CUP 2008 Špindlerův Mlýn  - DĚKUJÍ  VŠEM zůčastněním. Předně prezidentu republiky ČR Prof. Václavu Klausovi a všem politikům, sponzorům, kteří přebrali finanční podporu, Ski areálu Špindlerův Mlýn klíčovému partneru světového poháru, Rozhodčím , Technické četě, všem dobrovolníkům a všem které jsme zde nezmínili!!

Neděle 14:00 6.1.08 - ve strhujícím finále vyhrála favoritka z rakouska Marlies Schild a druhá po fantastickém výkonu byla slovenská závodnice  Veronika Zuzulová. Třetí skončila po prvním kole první němka Maria Riesch. Závod měl díky početné návštěvě diváků vynikající atmosvéru, kteoru podrhla přítomnost nejvyšších českých politiků.

Neděle 11:30 6.1.08 - Po prvním kole vede Reisch Maria GER 53:30, druhá je Marlies Schild AUT 53:33 a na super třetím místě slovenská závodnice Veronika Zuzulová SVK 53:58. Naše želízko v ohni světového poháru Šárka Záhrobská bude startovat ze šestého místa po prvním kole, což je fantastická naděje na možné umístění na "svěťákové bedně".

Neděle 9:30 6.1.08  - Start závodu slalomu FIS World Cup 2008 ve Špindlerově Mlýně. Sledujte FIS World Cup Špindlerův Mlýn Live!!!
Neděle 8:30 6.1.08 - Všichni fotografové musí být na svých místech z kterých budou fotit. 9:00 - je uzavřený celý závodní svah a nikdo se již nesmí přemísťovat. Ředitel závodu Atle Skardaal s lopatou pomáhá odstranovat noční nadílku sněhu..

Neděle 7:35 6.1.08 - Za včerejší závod byly vyplaceny Prize money ve výši 100.000 švýcarských franků... Přehled rozdělení najdete zde..
Neděle 7:30 6.1.08 - Včerejší přímý přenos byl přenášen do více než 15 zemí celého světa aktuální přehled přímého přenosu najdete na stránkách Skiklubu špindl produkce když kliknete zde..
Neděle 6.1.08 7:00 - Špindlerův Mlýn se probouzí s lehkou sněhovou nadílkou. Po špindlu pracuje už od tří hodin veškerá težká technika na odstraňování sněhu. Na kopci pracují všichni kdo mají ruce a nohy. Přestává sněžit je - 5 C na startu závodu ve Sv.Petru - 8 C. Akreditační kancelář je otevřena z press centra Trať pro závodnice je postavena staví slovenský trenér Timo Zuzula. Technická četa pracuje již více než dvě hodiny..... Všichni se snaží v co největší míře přispět k zdárnému průběhu závodu.