Další akce - Skylink SKI magazín Open!

Závod přesunutý na 4.3.2012!!!!!  Skiareál Sv.Petr

Musíte se přihlásit on - line zde!!!

Zda jste se přihlásili zkontrolujte prosím v seznamu přihlášených zde

Tradiční závod veteránů a široké veřejnosti všech kategorií v superobřím slalomu na červené sjezdovce s bohatým podpůrným programem a hodnotnými cenami. Největší závod pro veřejnost sezóny 2011/12.

Disciplína:   Superobří slalom (velmi bezpečný)
Kategorie:   Závod je určen široké veřejnosti bez rozdílu věku a pohlaví
Pořadatel:    SKI KLUB ŠPINDL PRODUKCE s.r.o. a SJ SKI s.r.o.
Přihlášky:     On - line přihláškou bude na těchto stránkách v půlce ledna

Prezentace:  v závodní kanceláři – v provozní budově Skiareálu Špindlerův Mlýn, pod tiskovým střediskem po kovových schodech nahoru

Startovné:     dospělí: 300,- Kč, předžáci a žáci: 150,-

Ostatní ujednání:   Přihlaste se emailem. Dle posloupnosti přihlášek obdržíte startovní číslo.
Prezentace:     3.3.2012 od 17-19hod a 4.3.2012 8 – 10hod ve Skiareálu Sv. Petr v závodní kanceláři a dále 10-13ho stan u podia . Rezervace čísel pro registrované emailem trvá do 14.1.2012 19:00 , poté budou volná startovní čísla přidělena prezentujícím se závodníkům.Ve 14hod je start posledního závodníka.Při prezentaci musíte podat písemné prohlášení k závodu s vlastním podpisem, u účastníků do 18 let s podpisem zákonného zástupce.
                        Závodníci mladší 18 let a všichni startující v kombinézách mohou závod absolvovat pouze v ochranných přilbách, pro ostatní účastníky je doporučena.
                        Pořadatel si vyhrazuje právo nepřipustit ke startu účastníky s neodpovídající výzbrojí (běžecké lyže, vázaní bez brzdiček apod.) a ty účastníky, kteří budou na startu jevit známky opilosti či jiné nezpůsobilosti

Pravidla:               vodí se dle platných pravidel lyžování 2011/2012 vydaných Svazem lyžařů České republiky.
Kategorie a ceny

NEJRYCHLEJŠÍ ŽENA a NEJRYCHLEJŠÍ MUŽ  2 TOP ceny