Pozvánka na Mezinárodní mistrovství ČR v alpských disciplínách

NATLAND GROUP Mezinárodní mistrovství České republiky v alpských disciplínách 2011, pod organizační taktovkou Ski klubu Špindl produkce, se od čtvrtka 24. do neděle 27. března uskuteční ve špindlerovském Skiareálu.

Účast naší domácí špičky včetně Ondry Banka, Kryštofa Krýzla, Filipa Trejbala, Petra Záhrobského, Kateřiny Pauláthové a dalších  reprezentantů a reprezentantek slibuje v kombinaci s krásným slunečným počasím opravdu hezkou podívanou!

Ve čtvrtek odstartuje šampionát superobřím slalomem a superkombinací - na Červené sjezdovce ve Svatém Petru se utkají jak muži, tak ženy. V pátek se potom už na Černé sjezdovce představí ty nejlepší závodnice v klání o mistrovské medaile v obřím slalomu. V sobotu je ve stejné disciplíně vystřídají muži a obě pohlaví se na závěr MMČR postaví na start slalomu.

Pozornosti lyžařských fanoušků by neměly uniknout ani dvě další souběžně probíhající akce...

Jednak mistrovství ČR ve skikrosu - Tomáš Kraus a spol. budou ve Svatém Petru bojovat o cenné kovy v pátek a v sobotu - a jednak také vyvrcholení televizní lyžařské reality show "Se čtyřkou na vrchol". Pět finalistů a pět finalistek této soutěže si zazávodí v mistrovské trati obřího slalomu.