Pozvánka na CS Link SKI magazín Open

Přijďte si zazávodit v neděli 9. ledna do špindlerovského Skiareálu ve Svatém Petru! Budete si zde moci na čas sjet Červenou sjezdovku, vyhrát hodnotné ceny a kromě toho je tu pro vás nachystán bohatý doprovodný program.

Závod CS Link SKI magazín Open navazuje na lyžařskou veřejností velice oblíbený závod Špindl Modrá Open. Ten měl poměrně dlouhou tradici – každý rok, vždy druhou lednovou sobotu se ve Špindlerově Mlýně sjížděli lyžaři, co „neradi zatáčejí“, a v žertu se předháněli, kdo má delší sjezdové lyže. Akce byla skutečně originální tím, že se jednalo o závod ve sjezdu, neboť ostatní závody pro veřejnost jsou vždy obří slalomy/slalomy.

Ve stejné tradici chce pokračovat také nová podoba závodu, jenž se přesunem na červenou sjezdovku ve Svatém Petru ještě více zatraktivnil. Také letos se bude soutěžit v super G, nejmladší, ale současně i nejzajímavější disciplíně alpského lyžování. Super G spojuje vysokou rychlost s technikou dokonalého oblouku a podle schopností závodníků se tedy dá jet jak naplno, v maximální rychlosti, tak opatrněji, tak říkajíc na jistotu. Pak ale zapomeňte na dobré umístění...

Pro lyžařskou veřejnost je vedle samotného závodu nachystán doprovodný program zahrnující především testování lyží a ostatního lyžařského vybavení, dále třeba módní přehlídku, prezentaci aut či odpolední koncert.

Garantem profesionálního přístupu, technického zabezpečení a celkově kvalitní organizace závodu je Ski klub Špindl produkce, s. r. o. – produkční firma se zkušenostmi s pořádáním mnoha sportovně-společenských akcí včetně Světového a Evropského poháru v alpském lyžování.

Přihlášky - emailem na adresu: veronika@skiklubspindl.cz. Přímo na místě bude registrace možná v neděli dopoledne.

Prezentace:

Sobota 8.1.2011 16:00 – 19:00 - v závodní kanceláři v 1. patře provozní budovy Skiareálu Špindlerův Mlýn, po kovových schodech nahoru.

Neděle 9.1.2011 08:00 – 12:30 - na terase restaurace Erpet (stan CS link)