Ve FIS závodech na Stohu se dařilo závodnicím Ski klubu Špindl

Po čtyři dny, od soboty do dneška, hostila špindlerovská sjezdovka Stoh mezinárodní závody FIS v alpském lyžování. V kategorii mužů i žen byly na programu dva obří slalomy a dva slalomy. Ve všech osmi kláních se dokázali prosadit na piedestal i čeští reprezentanti.

Mezi nimi hrály výraznou roli závodnice Ski klubu Špindl a juniorské reprezentantky Martina Dubovská a Andrea Zemanová.

Členka juniorského národního výběru Martina Dubovská proměnila všechny své starty na Stohu v umístění na stupních vítězů - třikrát byla 2. a v dnešním slalomu dokonce zvítězila. Na stupně vítězů ji dvakrát doprovodila již zmiňovaná Andrea Zemanová, která skončila na 3. místě jak v sobotním obřáku, tak v pondělním slalomu.

Mužskou kategorii zatraktivnila dnešní účast dvojice Kryštof Krýzl - Filip Trejbal.

I přes svůj nabitý program uprostřed sezóny Světového a Evropského poháru si Filip Trejbal a jeho reprezentační kolega Kryštof Krýzl našli čas na to zazávodit si na domácích svazích a podpořit tak české mladé sjezdaře v jejich úsilí vyjet si dobré FIS body. Samotný start obou členů RDA v tomto závodě byl proto mnohem důležitějším počinem než jejich konečný výsledek.

Při této příležitosti vzniklo i toto společné foto s ředitelem závodu Bohumírem "Bobasem" Zemanem.

Kompletní VÝSLEDKY závodů najdete na: http://vysledky.czech-ski.cz