Andrea Zemanová zvítězila v mezinárodních závodech na Stohu

Čtyři různé vítěze měla mezinárodní slalomová klání ve Špindlerově Mlýně, která se na sjezdovce Stoh uskutečnila o tomto víkendu - v rámci městského Světového poháru Arnold Lunn. Ve všech závodech se na nejvyšší stupínek postavili zástupci českého sjezdového lyžování.

Sobotní program nejlépe vyzněl pro Veroniku Bubákovou ze Ski Teamu Svatý Petr, mezi muži zvítězil Martin Píša z SK EPK Klínovec.

V neděli ovládla závod s jasným náskokem Andrea Zemanová z pořádajícího Ski klubu Špindl, v mužské kategorii dobyl prvenství Ondřej Berndt z VŠTJ Ekonom Praha.

Andrea Zemanová získala za vítězství druhé nejlepší FIS body ve slalomu ve své kariéře (36.71) a na Stohu nenašla v CITovém slalomu konkurenci stejně jako tomu zde bylo v lednu 2009. Přejme naší nadějné juniorské reprezentantce, aby pro ni byl tento výsledek povzbuzením do dalšího průběhu sezóny!

Kompletní VÝSLEDKY závodů najdete na: http://vysledky.czech-ski.cz