Na Stohu tento i příští víkend mezinárodní závody

Špindlerovská sjezdovka Stoh je díky své výborné připravenosti v posledních týdnech tréninkovým centrem řady našich závodníků a navíc o tomto i o příštím víkendu tu proběhnou mezinárodní závody, premiérové v tuzemském termínovém kalendáří OSÚ AD pro sezónu 2010/2011. Pořadatelem obou akcí je Ski klub Špindl produkce.

V sobotu 11. a v neděli 12. prosince to nejprve bude CIT závod "Arnold Lund World Cup" (dva slalomy), který je součástí Světového poháru závodníků z měst (ale je otevřený i pro ostatní sjezdaře), a následně o týden později v termínu od 18. do 21. prosince 2010 se na Stohu v rámci FIS Stoh 2010 pojedou FIS závody ve slalomu a v obřím slalomu (2x SL, 2x GS).

V obou případech dorazí do Špindlu solidní mezinárodní startovní pole s účastí domácí špičky zejména z řad juniorských reprezentantů a reprezentantek. Zahraniční soutěžící přijedou ze Slovenska, Polska, Itálie, Švédska, Rakouska či Německa.

!!! NOVINKOU je možnost sledovat všechny tyto závody živě na výsledkovém webu OSÚ AD - http://vysledky.czech-ski.cz !!!