Akce 2012/13

Vážení přátelé, diváci, fandové, partneři, moc se na vás na našich akcích těšíme. Přijeďte se potěšit vrcholnými výkony špičkových závodníků, přijdte si zalyžovat a taky po Krkonošsku „ pobejt“ . Většina našich akcí bude snímána televizními kamerami.  Akce budou vysílány ze záznamu a to převážně na ČT4 a Nova sportu.
Proto potencionálním zájemcům o partnerství některé z výše uvedených akcí, případně o zakoupení VIP akreditací rádi sdělíme další podrobné informace.

Silvestrovská snow show 30.12.2011

Již tradiční zakončení kalendářního roku bude 30.12.2011 za účasti českých lyžařských špiček ve Svatém Petru v předvečer Nového roku 2010.

Foto: Tomáš Peslar

Skylink SKI magazin Open - leden  2012

Jediný otevřený sjezd v České Republice se pojede jako obvykle na červené sjezdovce v areálu Sv.Petr ve Špindlerově Mlýně v lednu. Pokud s e nebojíte rychlosti těšíme se na Vás..

Foto: Petr Kraus

Mezinárodní Mistrovství ČR březen 2012

Zakončení lyžařské sezóny 2011/2012 proběhne společně se Slovenským svazem lyžařu v areálu Sv. Petr ve Špindlerově Mlýně v březnu 2012.

Foto: Petr Kraus